SŠIPSák 2024

Ze závodu dvoučlenných týmů v běhu, silových a technických disciplínách, v lezení na stěně, v lanových překážkách, střelbě a v první pomoci, přivezli naši žáci 2. a 3. místo.

 

 

Předávání maturitních vysvědčení – 4. B

Fotky z předávání maturitních vysvědčení jsou umístěny v GALERII

Další fotky z cyklistického kurzu 2. B

Doplněnou galerii o další fotky z cyklistického kurzu si můžete prohlédnout ZDE.

Předávání maturitních vysvědčení – 4. A

Fotky z předávání maturitních vysvědčení jsou umístěny v GALERII.

Maturita 4. B

Fotky z ústní  maturitní zkoušky třídy 4. B jsou umístěny v GALERII.

Jihočeská žabka opět na Trivisu

Studenti SŠ Trivis Vodňany, s.r.o., se v letošním školním roce opět zúčastnili literární soutěže O Jihočeskou žabku. Tématem 20. ročníku autorského psaní byla HRA.

Soutěž vyhlašuje Jihočeský klub svazu spisovatelů spolu s Jihočeským krajem pro studenty ve věkové skupině 15 až 20 let z jihočeských středních škol a učilišť. Žáci středních škol zvolené téma zpracovávají formou prózy nebo poezie. Stejně jako v minulém ročníku uspěl student SŠ Trivis Vodňany Radim Sirůček. V letošním ročníku oslovil porotu melancholickou variací životních her a proher vypravěče hrajícího Rachmaninův klavírní koncert a získal 2. místo.

Vyhlášení výsledků proběhlo 3. 6. 2024 v Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích. Ocenění obdrželi ikonickou Žabku a dárkové balíčky od Jihočeského kraje. Atmosféru autorského čtení doprovázelo vystoupení studentů českobudějovické konzervatoře.

OCENĚNÁ PRÁCE

Maturita 4. A

Fotky z ústní maturitní zkoušky 4. A si můžete prohlédnout v GALERII.

Kurz sebeobrany

Fotky z kurzu sebeobrany jsou umístěny v GALERII.

Cyklistický kurz 2. A

Fotky z cyklistického kurzu 2.A  naleznete v GALERII.

Výsledky přijímacího řízení

Seznam přijatých a nepřijatých uchazečů ke studiu naleznete v dokumentu PDF:

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Podepisování smluv o studiu s přijatými uchazeči proběhne ve středu 22. května 2024 od 8:00 do 14:00. Je nutné, aby se spolu s přijatým uchazečem dostavil i jeho zákonný zástupce. Svou účast prosím telefonicky potvrďte nejpozději do pondělí 20. května 2024 do 14:00 na čísle 724 829 187, popř. na email: vodnany@trivis.cz.